Przewozy Autokarowe Omega Grzegorz Świdziński
Start  /  Oferta

Nasza oferta - Autokary Warszawa - Wynajem autokarów i busów

Firma Omega Przewozy Autokarowe z Ząbek posiada wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, a w szczególności w przewozie pasażerów.

 

Uprawnienia do przewozu osób

Jesteśmy uprawnieni do przewozu osób na terenie Polski, jak i za granicą, gdyż posiadamy wszystkie potrzebne dokumenty, w tym Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury.

Wynajem autokarów i busów:

W naszej bogatej ofercie znajda Państwo kompleksową obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych oraz prywatnych.

Oferujemy szeroki wachlarz usług, takich jak wynajem autokarów, wynajem busów, wynajem mikrobusów, samochodów, jaki i luksusowych limuzyn dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.

Dla naszych stałych klientów zapewniamy preferencyjne ceny przewozów. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Nasza firma posiada bogate zaplecze, bardzo dobrze wyposażonych, czystych i zadbanych autokarów, busów, mikrobusów oraz samochodów.

Sprawność naszych pojazdów jest systematycznie kontrolowana i potwierdzana regularnymi przeglądami technicznymi, gdyż bezpieczeństwo i komfort pasażerów są dla nas najważniejsze.

Nasze autokary wyposażone są w:

- pasy bezpieczeństwa
- klimatyzację
- CD/DVD
- dwa monitory
- barek
- lodówkę
- WC
- wygodne fotele rozkładane i rozsuwane
- nagłośnienie audio wraz mikrofonem

Realizujemy:

- wyjazdy krajowe
- wyjazdy zagraniczne
- transfery na (z) lotniska, transfery z (do) hotelu
- wycieczki szkolne i pielgrzymki
- wynajem autokarów, busów oraz mikrobusów dla gości weselnych
- przewóz osób na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz eventy

Ponadto zajmujemy się wynajmem autokarów i busów dla klubów sportowych, szkół, przedszkoli oraz przewozów pracowniczych.

Nieustanie poszerzamy swoje usługi w zakresie wynajmu autokarów i busów, dla gości weselnych, a także kompleksową obsługę transportową podczas wesel (przewóz gości weselnych oraz pary młodej).

Ceny wynajmu autokarów kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru, zaś w przypadku dłuższych tras, przeliczane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Szczegółową kalkulację na konkretną trasę przesyłamy zainteresowanym osobom faksem lub e-mailem.

Gorąco zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy fachową obsługę, miłą atmosferę oraz rozsądne ceny.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty transportu autokarowego.