Start  /  Busy

Mikrobusy Warszawa: Wynajem Busów

Wynajem busów mamy  naszej ofercie już od wielu lat, dlatego wiemy,  że nasza wysokiej jakości usługa zapewni spokojną podróż.

Organizujemy przejazdy dla mniejszych grup i większych grup na różnej długości trasy zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze busy są nowoczesne i komfortowe. A my pewni ich jakości, gwarantujemy (było gwarancja) niezawodność i bezpieczną podróż.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, wypełnij nasz formularz online po prawej stronie lub skontaktuj się telefonicznie.

Szczególnie zachęcamy, jeśli interesuje Cię wynajem busów Warszawa, gdzie mieści się nasza siedziba i można łatwo osobiście sprawdzić pojazd.

Wycena wynajmu busa - formularz on-line

Wszystkie dane będę wykorzystane wyłącznie do przygotowania kalkulacji przewozu osób.
W celu przygotowania prawidłowej kalkulacji prosimy o uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdką *

Pytający:

Dane kontaktowe:

Dane do wyceny:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest OMEGA Przewozy Autokarowe Grzegorz Świdziński z siedzibą przy ul. Mickiewicza 55, 05-091 Ząbki
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest OMEGA Przewozy Autokarowe Grzegorz Świdziński z siedzibą przy ul. Mickiewicza 55, 05-091 Ząbki
Proszę przepisać poniższy kod z obrazka: